Nowy Zarząd i Komisja Rewizyjna wybrana

24 listopada 2022 r. w Poznaniu odbył się Walny Zjazd Polskiej Unii Szpitali Klinicznych, podczas którego Członkowie Stowarzyszenia wybrali nowy skład organów Stowarzyszenia. W skład Zarządu wybrani zostali: Przewodniczący: mgr Jakub Kraszewski (Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku), Wiceprzewodniczący: dr hab. med. Szczepan Cofta (Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego w Poznaniu), dr n o zdr. Marcin Sygut (Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 2 PUM w Szczecinie), Członek Zarządu: mgr Bolesław Gronuś (Szpital Uniwersytecki w Krakowie), Sekretarz: mgr Renata Wachowicz (Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. Kornela Gibińskiego w Katowicach). Komisję Rewizyjną tworzą: dr Marek Działoszyński (Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze), mgr Paweł Faczyński (Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej), dr n med. Konrad Jarosz (Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 w Szczecinie). Gratulujemy wszystkim wybranym osobom i życzymy dużo sukcesów w realizacji celów Stowarzyszenia.