Zjazd Polskiej Unii Szpitali Klinicznych 20-21.04.2023 r. Uniejów

Szanowni Państwo

jak co roku Członkowie Polskiej Unii Szpitali Klinicznych spotykają się podczas Zjazdu w okolicach kwietnia/ maja. W tym roku spotkanie odbywać się będzie w dniach 20-21 kwietnia 2023 r. w Uniejowie.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się Prezes Narodowego Funduszu Zdrowia Pan Filip Nowak, Przewodniczący KRAUM prof. Marcin Gruchała, Wiceministrowie Zdrowia: Pan dr Piotr Bromber, Pan Maciej Miłkowski wraz z przedstawicielami Departamentu Oceny Inwestycji Panią Dyrektor Joanną Adasik oraz Panią Dyrektor Katarzyną Przybylską, a także Rzecznik Praw Pacjenta Pan Bartłomiej Chmielowiec oraz Pan Jakub Adamski Dyrektor Departamentu Współpracy, a także Prezes Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji dr Roman Topór-Mądry.

Dziękując za przyjęcie zaproszenia liczymy na owocną dyskusję.