Zjazd PUSK Szczecin 6-7 czerwca 2024 r.

W dniach 6-7 czerwca 2024 r. na zaproszenie Dyrektorów dwóch Szpitali Członkowskich: Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 oraz Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 2 Członkowie Stowarzyszenia oraz zaproszeni Goście mogli obradować w wspólnie tym razem w Szczecinie.

Zjazd składał się z dwóch dni obrad podczas których odwiedziliśmy oba szpitale, a także mieliśmy okazję odbywać wizyty studyjne w każdym z nich.

Uczestników wydarzenia przywitał JM Rektor Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego prof. Leszek Domański, a symboliczne SERCE PUSK przekazała nowym gospodarzom Zjazdu gospodyni poprzedniego Pani Dyrektor dr Monika Domarecka.

Pierwszego dnia prócz wizyt studyjnych odbyły się również prelekcje i dyskusje, a także wystąpienia zaproszonych gości m.in. Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia Pana dr Filipa Nowaka, Dyrektor Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia Pani Agnieszki Pietraszewskiej-Machety, Prezesa Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji Pana Daniela Rutkowskiego, Dyrektora Departamentu Rozwoju i Kształcenia Kadr Medycznych prof. Mariusza Klenckiego, Przewodniczącego KRAUM prof. Marcina Gruchały.